top of page

Zábava, sport, relax

Centrum Walzel si klade za úkol být místem Vašeho aktivního odpočinku, zábavy a obchodu. Zvýšit kvalitu životní úrovně a zpříjemnit pobyt všem obyvatelům a návštěvníkům Broumovska.

V centru můžete navštívit: restauraci Švejk, solnou jeskyni, tři druhy střelnice, lezeckou stěnu, boulderingovou stěnu, fitness, cvičební sál, bowling bar s kulečníkem, fotbálkem a šipkami, víceúčelový sál, laserovou střelnici. V letních měsících Vám k odpočinku a relaxaci poslouží zahrada s dětským koutkem.

Restaurace Švejk​

Restaurace Švejk je ideálním místem, kam si zajít na dobrý oběd, po práci na dobré pivo a večer posedět s přáteli u lahve kvalitního vína. Nabídka jídel je široká, uspokojí i ty největší gurmány.

 • skvělé pivo které teče speciální chlazenou cestou, takže naše plznička nedostává žádný teplotní šok

 • staročeská kuchyně, kde každé jídlo, které se vám servíruje na stůl je vyrobeno z čerstvých surovin

 • nabízíme 4 druhy u nás vyrobených knedlíků a vynikající zelíčko

 • vinotéka plná dobrých vín od jakostních po výběr z hroznů za velmi příjemné ceny

Bowling i pro děti

Přijďte si zahrát bowling na tu nejmodernější dráhu! V Centru Walzel Vám nabízíme čtyři dráhy QubicaAMF, které jsou strojově mazané. Díky tomu je naše bowlingová herna vždy v perfektním stavu a připravená na Vaši hru

 • 4 nejmodernější bowlingové dráhy firmy QubicaAMF

 • možnost nastavení mantinelů pro děti

 • strojově mazané dráhy profesionální mazačkou pro ligové hráče

 • laserová střelnice

Střelnice

Vítáme Vás na stránkách střelnice volnočasového centra Walzel, jednoho z nejmodernějšího komplexu střelnic v prostoru střední Evropy. Nabízíme možnosti střelby z krátkých i dlouhých zbraní a také použití speciálního výcvikového projekčního systému Hitcom, vyvinutého pro výcvik německých ozbrojených složek. Reálný trénink sebeobrany proti aktivnímu střelci.

 

 • Střeliště 1 / 25 m – s inteligentním závěsným terčovým systémem PIT SHOOTING

 • Střeliště 2 / 16 m – interaktivní projekční střelnice s výcvikovým programem HITCOM

 • Střeliště 3 / 50 m – nejmodernější projekční systém s okamžitým vyhodnocením zásahů

Fitness + Lezecká stěna

 

Lezecká stěna je nejen vynikající alternativou za nepřízně počasí, ale i perfektním místem pro Váš trénink. Naše stěna je vysoká 13 metrů a nabízí několik cest různých obtížností, jak se dostat na její vrchol.

Stěnu pro Vás připravila firma TR-Walls, která patří mezi špičku v oboru. Všechny cesty postavil známý stavěč cest Viktor Pařízek. Jeho cesty můžete nalézt v LC SmíchOFF, Big-Wall, ale také v zahraničí (Polsko, Německo). Má postaveno mnoho závodních cest v rámci Českých Pohárů a MČR. Připravil pro Vás opravdu lahůdky a máte se na co těšit. Nejtěžší cestou je 9+.

Součástí lezecké stěny je velmi vyspělá boulderingová stěna, SLACKLINE dlouhá 12 metrů a za stejné vstupné můžete využít i fitness vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji s cardio zonou a cvičebním sálem s TRX pásy. To vše za jednotné vstupné a můžete být u nás jak dlouho chcete. Nabízíme i permanentky.

bottom of page