top of page

Zábava, sport, relax

Centrum Walzel si klade za úkol být místem Vašeho aktivního odpočinku, zábavy a obchodu. Zvýšit kvalitu životní úrovně a zpříjemnit pobyt všem obyvatelům a návštěvníkům Broumovska.

V centru můžete navštívit: restauraci Švejk, solnou jeskyni, tři druhy střelnice, lezeckou stěnu, boulderingovou stěnu, fitness, cvičební sál, bowling bar s kulečníkem, fotbálkem a šipkami, víceúčelový sál, laserovou střelnici. V letních měsících Vám k odpočinku a relaxaci poslouží zahrada s dětským koutkem.

Restaurace Švejk​

Restaurace Švejk je ideálním místem, kam si zajít na dobrý oběd, po práci na dobré pivo a večer posedět s přáteli u lahve kvalitního vína. Nabídka jídel je široká, uspokojí i ty největší gurmány.

 • skvělé pivo které teče speciální chlazenou cestou, takže naše plznička nedostává žádný teplotní šok

 • staročeská kuchyně, kde každé jídlo, které se vám servíruje na stůl je vyrobeno z čerstvých surovin

 • nabízíme 4 druhy u nás vyrobených knedlíků a vynikající zelíčko

 • vinotéka plná dobrých vín od jakostních po výběr z hroznů za velmi příjemné ceny

Bowling i pro děti

Přijďte si zahrát bowling na tu nejmodernější dráhu! V Centru Walzel Vám nabízíme čtyři dráhy QubicaAMF, které jsou strojově mazané. Díky tomu je naše bowlingová herna vždy v perfektním stavu a připravená na Vaši hru

 • 4 nejmodernější bowlingové dráhy firmy QubicaAMF

 • možnost nastavení mantinelů pro děti

 • strojově mazané dráhy profesionální mazačkou pro ligové hráče

 • laserová střelnice

Střelnice

Vítáme Vás na stránkách střelnice volnočasového centra Walzel, jednoho z nejmodernějšího komplexu střelnic v prostoru střední Evropy. Nabízíme možnosti střelby z krátkých i dlouhých zbraní a také použití speciálního výcvikového projekčního systému Hitcom, vyvinutého pro výcvik německých ozbrojených složek. Reálný trénink sebeobrany proti aktivnímu střelci.

 

 • Střeliště 1 / 25 m – s inteligentním závěsným terčovým systémem PIT SHOOTING

 • Střeliště 2 / 16 m – interaktivní projekční střelnice s výcvikovým programem HITCOM

 • Střeliště 3 / 50 m – nejmodernější projekční systém s okamžitým vyhodnocením zásahů

Fitness + Lezecká stěna

 

Lezecká stěna je nejen vynikající alternativou za nepřízně počasí, ale i perfektním místem pro Váš trénink. Naše stěna je vysoká 13 metrů a nabízí několik cest různých obtížností, jak se dostat na její vrchol.

Stěnu pro Vás připravila firma TR-Walls, která patří mezi špičku v oboru. Všechny cesty postavil známý stavěč cest Viktor Pařízek. Jeho cesty můžete nalézt v LC SmíchOFF, Big-Wall, ale také v zahraničí (Polsko, Německo). Má postaveno mnoho závodních cest v rámci Českých Pohárů a MČR. Připravil pro Vás opravdu lahůdky a máte se na co těšit. Nejtěžší cestou je 9+.

Součástí lezecké stěny je velmi vyspělá boulderingová stěna, SLACKLINE dlouhá 12 metrů a za stejné vstupné můžete využít i fitness vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji s cardio zonou a cvičebním sálem s TRX pásy. To vše za jednotné vstupné a můžete být u nás jak dlouho chcete. Nabízíme i permanentky.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
bottom of page