top of page

Lyžování

Ski areál Kamenec Teplice nad Metují

Skiareál Kamenec se nachází v Kamenci, městské části Teplic nad Metují. Jde o nově upravenou sjezdovku o celkové délce 500 metrů, která se od poloviny dělí na dva úseky s různou náročností. Správci svahu mají k dispozici nejen rolbu, ale i sněžná děla, která se starají o technickou úpravu svahu. Svah je určen začátečníkům i pokročilým a na své si přijdou i milovníci snowboardingu, příznivci překážek a různých skoků.

Další služby:

lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení, možnost zajištění kontaktu výuky na lyžích a snowboardu - informace v pokladně.

Kontakt:   

+420 777 117 907

Pro aktuální informace navštivte stránky areálu.

Lyžařský areál Janovičky u Broumova

Skiareál Janovičky leží v Javořích horách, v osadě Janovičky u Broumova, přibližně 1 km od polských hranic. Milovníci lyžování a snowboardingu tu najdou osvětlené a udržované sjezdovky se dvěma vleky, jejichž celková přepravní kapacita je 1160 osob za hodinu. Areál je připraven i na nejmenší návštěvníky a snowboardisty – k dispozici tu je dětský provázkový vlek a snowboardpark. Do Janoviček se nejlépe dostanete od Broumova směrem na Olivětín a Benešov.

 

Provozní doba:

pondělí až neděle: 09:00 - 16:00,

večerní lyžování: středa, sobota   18:00-21:00

Služby: 

Kontakt:   

Jakub Šafář - vedoucí/majitel | telefon: +420 736 481 774 | e-mail: info@skijanovicky.cz

Adresa: 

SKIAREÁL JANOVIČKY, Janovičky, 549 84 Heřmánkovice

Pro aktuální informace navštivte stránky areálu

logo-ski-janovicky.png
bottom of page